KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14483037
nr 1448 3037
Erik Tryggelin
(1878-1962), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1901, blomsterstilleben. Olja på duk, 43x32cm, yttermått inklusive ram: 54x41cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:21:46
14/2 17:00:58
Erik Tryggelin
Läs mer om Erik Tryggelin